| andreea1598 a întrebat:

Am sters-o din greseala o voi pune din nou.
Acum o saptamana m-am certat cu iubitul meu si in ziua in care ne-am impacat l-am chemat la mine eu am 14 el 16.Neam sarutat, neam uitat la tv si fiind singuri parinti erau la munca nu m-am gandit ca vom face asta dar el a venit peste mine si nu am avut ce face si am inceput sa ne sarutam aveam amandoi pantaloni pe noi doar bluzele erau date jos el ma mangaiat etc dar nu ne-am f....La sfarsit nu am stiut ce sa fac nu am realizat fiind prima oara noi nu imi facusem asta doar ne sarutasem pana atunci el mea zis ca i-a placut intr-adevar si mie dar din aceea zi noaptea a inceput sami curga ceva alb aproape transparent.Pe scurt iubitul meu ma mangaiat intr-adevar cred ca ma exicitat deoarece m-a atins si cu mana si unele locuri dar repet imbrcati cu pantaloni doar bluzele le-am dat jos eu eram goala in partea de sus.Este ceva grav daca imi curge ceva alb?

Răspuns Câştigător
| DanielaGabriela a răspuns:

Nuwinking. E normal la fete. Si la mine e la fel...Pereti vaginului se curata, semn k esti sanatoasawinking. Sunt scurgeri, mai bine zis secretii vaginale. Dar daca e mirositor si gros sau cv de genu du-te la un control cv, pentru ca sunt sanse sa ai vreo infectie. straight face. Sper ca te-am ajutat kiss!

6 răspunsuri:
| SookiexD a răspuns:

Ai auzit de expresia " Ah! You are so wet! " laughing? Cam acelasi lucru ti s-a intamplat si tie tongue. Apropo. interesant ce faceti voi smug

| BiancaBaby a răspuns:

Este normal nu-ti face griji

| jhonsmyth a răspuns:

Este ceva normal, stai linistita!
Si noua la baieti tot la fel patim!

| andrey663 a răspuns (pentru jhonsmyth):

Ce varsta ai? Eu la 13 ani nu patesc nimic

| badboy18 a răspuns:

Pai ..la varsta ta trebuia sa stai pe afara si sa te joci nu sa va "jucati"

| KameliaAura a răspuns:

E foarte normal, erai excitata.Nu trebuie sa iti faci griji, este un lichid -semn ca esti o fata sanatoasa(ma refer strict pe subiectul asta)