| Pufuliky a întrebat:

Voi iubiti fetele sau stati cu ele la misto? De ce le place baietilor sa minta o fata ca o iubeste pentru ce sta cu ea? de ce fac baietii misto de fete? cat se poate de explicit FUNDITA :X

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pt ca unii sunt golani si nu le pasa d nimic dar si fetele fac misto d baieti si sunt si curve

10 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu toti baietii sunt la fel.si fetele mint.si fetele isi bat joc.si fetele stau la misto cu baietii doar pentru ca are bani, sau masina.
Eu o iubesc pe fata cu care sunt, si sunt multumit de ea in totalitate. o respect si o iubesc.
Nici eu nu suport oamenii care stau pe langa altii sa obtina ceva.sau sa isi bata jocwinking

| Pacala a răspuns:

Pai, e simplu. Pentru ca fetele acum sunt in marea lor majoritate niste curve, profitoare, mincinoase, artificiale, pitipoance, obsedate de ele insele, proaste si inculte. In concluzie, sunt inutile pentru relatii si sunt bune doar pentru o aventura. Ca sa ai o aventura cu o fata care e cel putin proasta (daca nu face parte si din celelalte categorii pe care le-am enumerat), e cel mai simplu sa o minti ca o iubesti, pana ajungi in pat cu ea. Dupa ce te saturi, o expediezi, pentru ca ar fi o pierdere de timp sa mai stai cu ea, dat fiind ca nu ar mai avea ce sa iti ofere. Nu-ti face griji, fetele destepte, civilizate, citite, finute, la locul lor, chiar au parte de relatii frumoase, nu de minciuni. happy

| Alex0194 a răspuns:

Nu generaliza... Nu toti sunt asa. Sunt si altii care pun suflet intr-o relatie si altii ar pune dar fetele ca voi ii alegeti doar pe cei care fac misto de voi si ei raman singuri, si voi va alegeti cu niste mistocari. Voi alegeti cu cine sa fiti.

| deea40 a răspuns:

Pai eu nu cred ca toti baieti stau la misto...
un baiat minte o fata pentru a se da mare in fata prietenilor ca daca un baiat are o prietena incepe sa zica ca vai ce i-am facut la pr si ***, atunci toti fac la fel ca sa zica ca vai cine is eu dar in gandul lor nu is asa si unii se dau mari si tari dar de fapt daca stam bien sa ne gadim si baietii plang dupa fete dar ei se ascund sa nu vada niemni
cum am zis si mai sus baieti fac misto de fete ca sa zica ca ei is smecheri dar nu is...
eu cred ca tziam zis cat se poate de explicit. sper ca ai intzeles ce voiam sa zic.

| fender92 a răspuns:

Eu chiar iubesc fetele cu care stau.adica nu imi place sa imi bat joc de ea.si nu imi place sa o mint ca o iubesc si sa nu fie asa. Fundita? puppy dog eyes

| RMihai a răspuns:

Da eu unu iubesc fetele le apreciez si incerc sa le inteleg cat pot... desi majoritatea baietilor din ziua de azi nu mai au bunul simt sa-si exprime parerile despre fete intr-un mod mai frumos, nu le mint eu cred ca se plictisesc repede pentru ca se ajunge intr-o stare monotona, isi cauta alta fata 'la luna daca se poate' si le iau la misto cica pentru a le arata (fetelor) ca le place si cat sunt ei de jmecheri. asta ii moda in ziua de azi

| cataaa a răspuns:

Unii baieti stau cu o fata doar pentru sex, sau pentru a se lauda, altii pentru ca tin la fata respectiva

| Denisu_9851 a răspuns:

Da imi iubesc iubitha cu care stau ca altfel nu as mai ramane langa ia sa ii fiu alaturi, la ori ce pas nu e cea mai frumoasa, desteapta pentru voi dar pentru mine cu siguranta e cea mai frumoasa sh inteligenta fata, de ce le place pai iti explic repede sh pe intelesu tuturor, in ziua de azi se pune aspect pe { fund, tate, fata ochi, sh ce`l mai importat pe sex ] e greu ca baiat sa iti gasesti o fata cuminte sincera, cum o am eu pe a mea, misto fac de voi pentru ca voi puneti botu happy noi incercam voi ne ajutati sa facem asta p. i. e. s [sunt prietenul fetei ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ceilalti nu stiu cum sunt dar eu cred ca daca chiar tii la cineva si il/o iubesti, nu stai la misto...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca asa-i frumos