| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

ati mai auzit cazuri in care o persoana sa moara in timpul actului sexual? Adica sa intretina relatii sexuale si sa ii cedeze inima, intreb asta pentru ca am asa o stare de frica nu stiu.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A fost una cand i-a introdus tipul un morcov in scorbura (vagin) si i s-a produs o bula de aer in interior producand un atac cerebral. Sau la unu i s.o fracturat cheia de valoare cand a penetrat-o si a murit.

| AdelinaC a răspuns:

Daca e sa o iei asa poti muri si in somn sau cand treci strada

| sadrian46 a răspuns (pentru AdelinaC):

Eu am spus ( evident, mare eroare am făcut) de două ( sau de trei) ori la niște dudui că le iubesc. De fiecare dată era să dau colțul, așa de greu mi-a fost, de numa numa.

| RoCkKiD a răspuns:

Se poate intampla in anumite cazuri din cauza efortului dar trebuie sa fie ceva patologic. In mod normal nu patesti nimic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Aceasta frica devine valabila in cazul barbatilor de varsta a 3-a si de regula dupa ce au folosit pastiluta ''albastra''. Tu la varsta ta da-i -nainte fara frica pana rupi patul. S-au nu te lasa si bate-o de dormeza pana-i sar... mucii. big grin Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, se întâmplă dar foarte rar, stop cardiac, sau AVC, Accident Vascular Cerebral, la persoane în vârstă, la persoane bolnave.
Se mai moare și de frică, dacă ești tare fricos.

| mihai69 a răspuns:

De putut - se poate, dar numai la bărbați cu afecțiuni cardiace; nu se întâmplă așa, din senin.

| Donsavas a răspuns:

Doar la persoane cu probleme congenitale cardiace sau la bătrâni predispuși.

| Bizon95 a răspuns:

Urasc gandacii, URASC GANDACII, cand vad unul sar in sus (cum sar unele femei cand vad un soarece)... asta mi-ar putea provoca infarct
TOTUSI
nu imi traiesc viata intr-o camera sigilata si nici nu sunt paranoic, ca dupa fiecare chestie pe care o ridic s-ar putea sa vad un gandac si sa fac infarct

ce spui tu nu e chiar imposibil, insa se intampla EXTREM DE RAR, chiar nu am auzit cazuri reale la tembelizor decat odata cu foarte multa vreme in urma, si aia imi amintesc extrem de vag (si ma uit la stiri... de ani de zile)

asa ca incearca sa nu iti creezi o fobie artificiala (e posibil sa, asa ca mai bine nu mai fac) care sa nu te lase sa iti traiesti viata... NU MERITA! DELOC!

| Caood a răspuns:

Esti virgin?

| madaEu a răspuns:

Ai grija ca daca scrii si rata in acelasi timp se va debursuci popandaul. funda plssss!