| Creciunescu_Raul_1999 a întrebat:

Eu am întreținut relații sexuale si totusi nu știu dacă mai sunt virgin sau nu.
Si la atingerea capului cu mâna ma doare dar in timpul actului sexual nu, aveti vreo explicație?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du te la doctor.

| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea si joaca cu cucul nu se cheama sex.
Pana vei avea prima oara sex cu penetrare vaginala, cu o fata, to virgin ramai.
In ce priveste durerea la atingerea capului, se adtoreaza probabil masturbarii excesive, sau o frecare mai dura a cucului.
Ia o pauza temporara de cateva zile de la masturbare, iar pe viitor fii mai delicat cu propriul organ.

| Creciunescu_Raul_1999 explică (pentru Violleta2022):

Am avut dar nu vad diferența

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a disparut virginitatea chiar in momentul in care ai intretinut primul act sexual. In aceasta privinta poti fi sigur si convins. In privinta sensibilitatii exagerate a glandului penian la atingerea sa cu degetele s-ar putea datora faptului ca ti-ai inceput viata sexuala destul de recent si de asemenea si din cauza diferentei de finete existente intre pielea degetului si a tesutului extrem de fin si umed a mucoasei vaginale. Se poate aprecia ca in timp si mai ales in urma atingerilor care vor fi din ce in ce mai dese, mai prelungite si probabil tot mai apasate a capului cu degetele in timpul masturbarii si a viitoarelor acte sexuale, sensibilitatea va scadea si intr-un final va dispare asa cum se intampla in toate cazurile. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

In urma primului act sexual nu mai esti virgin.

| Andreeush a răspuns:

O dată ce ai avut relații sexuale e clar că nu mai ești virgin.

| Sofer a răspuns:

Dacă ai făcut sex cu o fata, pai ai scăpat de virginitate.

| Donsavas a răspuns:

Nu mai esti virgin daca ai facut sex.