| AlinduRerea68 a întrebat:

Ati patit vreodata sa fiti amenintati de o prietena ca va da la politie pentru pedofilie?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu am pățit, pentru ca nu am umblat cu minore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma simt, am facut o gluma online la un personaj virtual care ma supara. laughing Exact asa am facut, aveam un fel de prietenie noi (pe internet), si eu suparata am inceput sa-l acuz de pedo sa-l amenint cu politia si alte din astea big grin. Deci vrei sa iti spun de ce? Ca juca jocuri amoroase cu altii in "prezenta mea" si ma simteam prost (ca vai eu nici macar nu stiu cum e o relatie reala trebuie sa-i vad pe astia). Daca tu n-ai facut asta, probabil ai atins-o undeva si nu i-au convenit "diferentele".

| SLS92 a răspuns:

Da le place maciuca sad ce ordinare mai sunt

| Duduchi a răspuns:

Ce prostie, pai fata aia nu te iubește daca face așa ceva.

| pussykillerxanonimul a răspuns:

Da si am iesit