| Andrei0986272 a întrebat:

Salut,ati pățit vreodată sa fiți foarte fericiți pentru un moment și dupa sa fiți foarte tristi, eu am pățit, de ce sa intampla asa?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oho, dar de cate ori.
Se intampla asta ca nu stii ce vrei de la... ceea ce vrei, poate nu asta este ceea ce iti doreai. Daca analizezi si elimini lucrurile care nu iti trebuie, o sa ramai doar cu cele care te fac sa te simti bine.

| Celcestietot a răspuns:

Tu trebuie sa afli cauza singur, daca nu, du-te la un psiholog si aflati impreuna sursa.winking

| Sofer a răspuns:

De foarte multe ori. Cauza nici eu nu o știu.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca este dat de momente petrecute, nu-i nimic grav. Si eu sunt fericit cand am rezolvat ceva, dar ma intristez imediat ca imi aduc aminte ca mai am vreo zece de rezolvat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se intampla des ar putea fi tulburare bipolara sau depresie recurenta. e o problema psihica.

| 7PotDouglah a răspuns:

Ai ceva deranjat la bibilică, sau n-ai toți biscuiții în pachet. Adică, ești instabil psihic.