| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Azi l-am speriat pe tata si a zis ca la noapte o sa ma sperie rau incat o sa fac pe mine. El mi-a zis ca o sa se duca pe afara si o sa imi bata tare in geam, si eu sa ma sperii. Eu ma gandesc sa ma duc repede la usa de la intrare sa ma ascund dupa ea si cand intra inapoi in casa sa il sperii. Ce ziceti o sa mearga? Si mai dati-mi idei va rog! Funda, si scuze de categoriewinking

2 răspunsuri:
| kamykaze88 a răspuns:

Du-te afara langa geam si cand vrea sa te sperie iesi din umbra si striga ABUH

| vlad8249 a răspuns:

Pai,pai,,,,,da ar merge,sau ai putea sa nu fii acolo,sa te prefaci ca nul vezi,sa te amuzi,sa iti vezi de ale tale,sa te prefaci speriat,sa spui,, cand ar trebui sa plang?,, fa altceva atunci