| landscape128 a întrebat:

Azi la mai multe ore,o fata care sta langa banca mea, s-a intors la mine si a inceput sa se uite la mine.Cand am observat-o,m-am uitat la ea.
In unele pauze,ne mai jucam impreuna,mai glumesc cu ea.
Ce credeti, ma place?

Răspuns Câştigător
| Loreta28 a răspuns:

Eu cred ca te place!
Cind eu placeam pe cineva, tot ma uitam la el mult timp, glumeam, discutam...

5 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Nu neaparat. Poti intelege multe doar de la o simpla privire. Poate te place dar poate in acelasi timp doar s-a uitat la tine. Sper ca te-am ajutat!

| Azµre a răspuns:

Vorbește cu ea nu ai de unde să știi dacă te place sau nu.

| Mozurov a răspuns:

Arata interes fata de tine deci da, te place! Stii ce ai de facut, da?
Scoate-o in oras sau intr-o pauza plimbati-va pe afara.In ambele cazuri adu in discutie subiectul legat de "voi 2". Multa bafta!

| landscape128 explică:

Cand se intoarce catre banca mea, se uita la mine mai mult timp.

| BiGBoyYoung a răspuns:

Pur si simplu trebuie sa o intrebi! ..pt ca daca o intrebi si iti zice nu..nu este sfarsitul lumii...si ii poti zice sa ramaneti prieteni daca sunteti prieteni bunibig grin