| loverbou a întrebat:

Oh da. A inceput sa-mi placa extrem de mult o fata de la mine din scoala, sunt clasa 12-a iar ea e de aceeasi varsta, am observat ca se uita dupa mine prin pauze destul de constant dar n-am bagat asa de seama, faza care m-a dat peste cap a fost insa zilele trecut cand a trecut pe langa mine si si-a intors capul extrem de putin si cu coada ochiului (la propriu) s-a uitat la mine, si de cum m-a vazut ca m-am intors s-a speriat si s-a intors in fata, am inceput sa rad capatand o siguranta interioara si gandindu-ma ca e clar ma place...

Am tot cautat-o pe net si pe fb, i-am descoperit fb dar e privat, era in poza de profil cu un baiat dar nu se sarutau sau ceva, putea sa fie oricine...

Pana la urma am descoprit fbul lui pretenu-sau... e nasol ca naiba, destul de indesat si mic, are o gramada de bani, atat el cat si ea.

Acum nu stiu cum as putea intra in discutie cu ea, ma simt inferior fata de el, are o gramada de bani, la fel si ea, daca eram si eu milionar aveam mai multa incredere in mine.

1 răspuns:
| wildthing a răspuns:

Da, e greu sa concurezi cu unu' care are bani, avand in vedere pragmatismul feminin. O femeie va pune de cele mai multe ori parte materiala inaintea atractiei. Totusi, n-ar fi rau sa incerci sa vorbesti cu ea... direct. Nu pari baiat prost si o sa iti vina tie o idee interesanta de abordare. Cine stie, poate ii place de tine si chiar daca nu il paraseste pe ala, e posibil sa fie amatoare de "senzatii tari" si poate i-o tragi si tu o data, de doua ori.