| George_Lupu_1974 a întrebat:

Cam ce fel de baieti le plac fetelor? Aici sunt cateva lucruri despre mine:

1.Imi place Dubstep-ul

2.Imi place sa ma imbrag cat mai elegant (blugi, etc)

3.Sunt foarte foarte foarte foarte glumetwinking

4.Toti imi spun ca am talent la Trucuri, Iluzii stiti voi...Sunt Iluzionistul cartierului happy

5.Invat bine la scoala(nu sunt tocilar)

6.Practic Karate

7.Sunt ff emotiv si sensibil

8.Sunt prietenos, am multi prieteni si stiu sa socializez cu oricine

9.Nu jignesc fetele

10.Nu-mi place violenta

11. Ajut colegii la teme, PC etc.

Cam asta ar fi...happy Ce parere aveti? Ce sanse as avea?

happy

Răspuns Câştigător
| tdrandy a răspuns:

Hai buna! Parerea mea e ca esti un baiat super ok din ce ai scris aici, iar daca fetele ti se par ciudate, sau ai senzatia ca fac alegeri neinspirate cand vine vorba de parteneri... ai dreptate! Sunt putine cele care apreciaza sinceritatea, simtul umorului sau faptul ca esti saritor si grijuliu. Mai asteapta, va veni si fata care sa vada cine esti. Important e sa nu te schimbi intr-un "baiat rau" vanat de toate, ca eu zic ca vei avea de pierdut. Sper ca te-am lamurit oarecum

16 răspunsuri:
| Ixchel a răspuns:

Dacă te place o fată, te place, fără motive și alte chestii.Nu avem nevoie de băiatul perfect ca să ne îndragostim.
P.s: Poate că nu asta era intenția ta, dar mi se pare că te lauzi cam mult. Încrederea în sine e foarte bine să o ai, dar vezi sa nu exagerezi.

| George_Lupu_1974 explică (pentru Ixchel):

Eu nu ma laud acum happy am scris doar ceva despre mn..nu sa ma laud

| George_Lupu_1974 explică (pentru Ixchel):

Mersi happy si nu ma laud laughing

| Ixchel a răspuns (pentru George_Lupu_1974):

Ai scris doar partea bună despre tine.Tu defecte consideri că nu ai? E de rău atunci.
Și am specificat că poate nu aia a fost intenția ta.

| George_Lupu_1974 explică (pentru Ixchel):

Am si defecte happy dar nu le arat... daca ma intelegi

| HueyFreeman a răspuns:

Da si tu un anunta la matrimoniale.

| Urpaniel a răspuns:

Ăsta crede că blugi sunt eleganţi, lol.

| George_Lupu_1974 explică (pentru Urpaniel):

Ma rog..nu eleganti...mam exprimat gresit laughing

| e7d7n7 a răspuns:

Depinde.
O fată în primul rând se uită la fizicul băiatului. Dacă o atrage fizicul abia apoi o să se uite la ce ai în interior.

| MetalHead04 a răspuns:

Daca te place, te place pentru ce esti. Oricum odata si odata te va parasi.

| AlaturideIngeri a răspuns:

Buna!
Din descrierea ta,cam pari baiatul perfect.
Ai cam toate calitatile pe care si le-ar dori o fata la un baiat.
Ai toate sansele sa-ti gasesti o fata care sa te merite si sa te pretuiasca pentru ca meriti.
Doar asteapta, si nu grabi lucrurile, nu incerca sa te dai mare in fata fetelor doar pentru a atrage atentie, fii tu insuti, natural si o sa-ti gasesti sufletul pereche.
Bafta! :* :* :*

| Alexutzu995 a răspuns:

Renunta la punctul 1! In rest esti ok. Sunt sigur ca fetele vor aprecia calitatile tale.

| Opincaru_Alexandra_1997 a răspuns:

Pai pentru inceput. majoritatea fetelor adora sportivi..sa fim sinceri akum..esti un tip ok..si putin laudaros. fara suparare ti-as recomanda sa fii uh insuti cand vb o fta..si mai ales..sa nu vb de defektele ei..trebuie sa o impresionzi. cam atat si bafta