| LordRing a întrebat:

Ce fel de baieti le plac fetelor uitati calitatile mele si spuneti-mi daca am noroc:
3.Sunt repper si hip hop-er deci anti manele.
2.Imi place sa iau haine care imi sunt putin lungi.
3.Sunt glumet.
4.Nu stiu sa va spun daca fata mea este nice sau urata.
5.Toti din clasa zic cas cel mai cuminte din lume.
6.Sunt printre cei mai buni la fotbal.
7.Nu injur.
8.Am multi prieteni.
9.Nu jignesc fetele si nici alti baieti.
10.Sunt destul de bun la carte nu-s tocilar.
11.Nu ma bat cu nimeni dar daca cineva vrea sa ma bata cologi mei sar pe el.
12. Ajut toti colegi si colegele cand au o problema la calculator.
Spuneti pot atrage o fata dau funda celui mai bun raspuns care ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| ladygaga a răspuns:

Mie mi-ar placea un baiat asa.
Si da, poti atrage o fata.Nu mai fii chiar cel mai cuminte, poti fii si mai nebun cateodata smug

3 răspunsuri:
| iowy a răspuns:

Esti un adevarat "Gentleman", ai niste calitati superioare din cate observ! Tot ce mai ramana de facut este sa iti alegi " o fata " care iti place si sa ii ceri prietenia ( sa puteti fi impreuna )! Ai tot ce iti trebuie, Numai bine si sa ai spor la fete!

| stefania1997 a răspuns:

Wow, deci daca e adevarat ce ai zis. esti baiatul perfect!

| LordRing explică (pentru stefania1997):

De fapt nu chiar am 13 ani si inca n-am prietena