| pRolXtreme a întrebat:

Cam de 2-3 luni imi place de o fata si ea crede ca imi place de alta...eu i-am spus ca imi place de ea si nu ma crede, i-am spus de nunumarate ori simi-a dat block pe facebook si nu mai intra nici pe mess, orice as face ma duce cu gandul la ea si nu stiu ce sa fac.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Stiu eu o madalitate... Vorbeste cu o prietena de a ei si spune-i sa iti faca un mic favor sa ii de-a un telefon si in ziua x la ora y sa se intalneasca ele doua dar se te duci tu cu un buchet de trandafiri...

Sincer eu as fi uimita in sensul bun si doar sunt fata. Dar sa nu ii spuna nimic ca alt fel nu va mai fi o surpriza. Asa poate o convingi ca tie iti place mult de ea.

Vorba aceea: " Incercarea moarte n-are"

Funda? big grin

Pa Pa :*

1 răspuns:
| pRolXtreme explică:

Mai astept raspunsuri si dupa decid, multumesc!