| anonim_4396 a întrebat:

Ok, deci acum cateva luni m-am imprietenit cu un baiat. ei bine am inceput sa ma atasez de acel baiat pana cand a facut o prostie eu m-am suparat pe el si i-am dat block pe facebook, acum cateva minute l-am scos din block si, eu cred ca e suparat pe mine dar nu stiu ce sa fac... L-am sunat, si iam dat mesaje dar nu mi-a raspund, inainte sa ii dau block a spus ca ma place dar a fost prea tarziu sa mai spuna asta, asa ca, intrabarea mea este cum ma pot impaca cu el?
Funda:*

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa-i spui ca esti o fata vulcanica si ca n-ai vrut sa-l ranesti, iar acum regreti foarte tare si daca se poate sa repetati scena din momentul in care a zis ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scriei mai bine ca va vedea, poti sa ii scrii ca iti pare rau si ca ai inteles altceva si nu te-ai gandit bine si ca nu ai vrut sa ii dai block. Cel mai bine spune-i si ca tie iti place de el, asta ar trebui sa mearga. Poti sa-l faci sa se simta mai bine spunandu-i alta varianta: ca te-ai speriat ai inteles altceva si ca de fapt si tie iti place de el si ca e un baiat tare nice. Succes! Sper ca te-am ajutat