| BoGdAneluL17 a întrebat:

Cam in cat timp pot prelungi un act sexual cu exercitiile kegel? Cat timp v-a dura actul sexual cu exercitiile kegel? Articole am citit multe, dar pareri nu prea... asa ca va rog sa`mi spuneti daca ajuta la ejacularea prematura/precoce.Multumesc!

1 răspuns:
| Alcyon a răspuns:

Parerile sunt impartite. Unii spun ca-s folositoare, altii...ca nu au prea avut rezultate. Poti sa incerci, ca nu te costa nimic. Parerea mea persoanala e ca totul tine mai mult de psihic. Pentru a avea performante bune, trebuie sa fii relaxat, sa ai incredere in tine si sa te concentrezi cum trebuie.