| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

cand faci sex trebuie sa porti haine stramte? Sau nu? Daca da, De Ce?

Răspuns Câştigător
| subcarpatii a răspuns:

Nu conteaza ce porti conteaza sa te simti bine.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da mai ales iarna ca sa nu mori de frig.

| mona a răspuns:

De preferinta e sa nu porti nimic...e mai comod

| Roo a răspuns:

Cum naiba sa faci, ma frate, sex imbracat?

| Oana92 a răspuns (pentru Roo):

Ehh...probabil asta inteleg ei prin sex protejat...

| Apollometheus a răspuns:

Cand faci sex trebuie sa ai o tinuta care sa-ti permita se te relaxezi cat mai tare, trebuie sa fie o tinuta lejera, pe care sa nu o simti si care sa nu fie o piedica in calea orgasmului. Nu purta haine decat daca simti nevoia, dezbracat risti cel mai putin sa fii distras de la actul in sine. Distractie maxima!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cand faci sex nu conteaza hainele si asa le dai jos

| Anonyymus a răspuns:

3 cojoace 5 fulare si 7 manusi

| Azµre a răspuns:

Haine strâmte dacă vrei să îți scoți în evidență formele, dar tot mai bine este goală!

| xBya a răspuns:

Da, cu cat mai stramte, cu atat mai bine. Ideal ar fi sa fie atat de stramte incat daca le atingi plesnesc toate. De abia apoi incepi sa faci sexwinking

| Zeflemitoarea a răspuns:

Păi ai putea purta şi aşa ceva...
http://i.imgur.com/NZjVO.jpg

| Numero1 a răspuns:

Cand faci sex nu trebuie sa porti haine...

| Armanyx a răspuns:

Gol pusca.

| daciapapuc4x4 a răspuns:

Nu trebuie pentru ca trebuie sa te simti cat mai comod cand faci sex :d