| David1994 a întrebat:

happy.

Cand intretin un contact sexual cu partenera. totul merge bine pana la finalizarea pe care nu o simt deloc. Simt doar ca prezervativul se umple... iar dupa ce il scot ma ustura putin. Care ar fi problema?

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Posibil prezervativul sa fie prea stramt, daca nu ma insel, ai folosit UPS, astea sunt foarte stramte, treci pe durex

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Prezervativul este prea stramt.Incearca durex Ultra Thin cel mai bun este daca alte prezervative te strang.Bafta

| OlariuRox a răspuns:

Stai linistit nu ai nimic, de la prezervativ te ustura te strange.Nu simti ejacularea pentru ca esti prea excitat.

| MadaSweet18 a răspuns:

Problema e ca daca te abtii prea mult, nu mai simti orgasmul, simti doar ejacularea, atat.
Dupa 30-35 de minute nu mai simti nimic, acum depinde de la persoana la persoana.