| AestheticPerf a întrebat:

Cand vorbesc cu ii scriu " salut, ce faci? " sau buna dimineata, mi se pare ciudat sa tot ii scriu acelasi lucru de fiecare data, cum as putea incepe o conversatie cu ea putin mai atlfe, placut si sa ii placa sa vorbeasca cu mine, va rog ajutati-ma, ceva sfaturi, exemple mi-ar fi de folos, va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| MentalHolocaust a răspuns:

Pai poti sa incepi cu hey, hello cu un sticker sau poti sa te bagi in seama cu ea trimitandu-i chestii amuzante de pe Facebook sau puteti vorbi pe snapchat prin poze (daca ai desigur ) laughing atata timp cat esti sigur pe tine poti porni o conversatie bazata pe orice subiect. Good luck!

1 răspuns:
| Kathrinex a răspuns:

Pe lângă asta poți adăuga și un mesaj mai poetic ca să zic așa happy