| MaxKiller a întrebat:

Care prezervative sunt cele mai rezistente dar in acelasi timp ofera si placere maxima?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Durex.Nici un prezervativ nu ofera placere maxima.Cel putin pentru el.Doar protectie.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Niciunul e o piele in plus

| ywar a răspuns:

O sa te uimeasca raspunsul meu... toate prezervativele sunt rezistente. Evident fac referire la marci care au traditie si experienta in acest domeniu. Ca si pentru altele exista standarde de produs, in cazul de fata prezervative. Ele sunt testate prin mijloace electronice in laborator pana la nivel de molecula iar pentru asta sunt angajati niste oameni care au mancat la viata lor chimie pe paine.
Ceea ce diferentiaza intr-o situatie de rupt prezervativul sau o folosire cu succes este cat de atent esti la punerea prezervativului [sunt sute de mii de clipuri pe net], cat de excitata e partenera si nu in ultimul rand de sanatatea ei [lubrifierea] Foarte Importanta!
Sper ca te-am ajutat! Nu iti fie teama sa iei prezervative ceva mai subtiri pentru placere mai intensa pentru ca ele nu se vor rupe cu mare usurinta.

Uitat-te la clipul asta si o sa ai o revelatie! Pare de e marte dar e stiinta pura! Vizionare placuta!

http://www.youtube.com/watch?v=C4EmLvzmTHA

| Felys a răspuns:

Nici un prezervativ nu ofera placere, ele sunt doar pentru protectia partenerilor, acum calitatea este diferita, se pare ca durex sunt cele mai sigure

| Madayna a răspuns:

Prezervativele Durex sunt bune.

| Kirito21 a răspuns:

Cele care au lubrifiant pe baza de ulei sunt mai bune decat cele cu lubrifiant pe baza de apa.

| NumeciudatT a răspuns:

Daca vrei sa te simnti intr-adevar binee.ar trebui sa faci fara, dar mai bine folosesti DUREX happy

| pufypuf a răspuns:

Buna. Pentru fata e mai misto daca folositi prezervative cu striatii/puncte. Am folosit doar Durex sensation, cutia e portocalie. big grin