| Chimilica a întrebat:

Cat mai multe raspunsuri please.
Am cunoscut un baiat acum ceva saptamani aproape o luna. De atunci vorbim mult prin mesaje si cand ne vedem la fel. Merg la o prietena acasa si acolo este si el. Aseara am vb cu el si mi-a spus ca era cu scuterul si de aia nu a raspuns la mesaj. Chiar are un scuter. Am vorbit ce am vorbit pana cand am ajuns la alte discutii. Acum stau cu el. Spune ca ma place foarte mult si nu vrea sa il insel ca toate celelalte. Crede-ti ca chiar ma place? Mentionez ca vorbeste cu mine foarte foarte frumos. Nu ma scoate din dulceata mica. Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| rebela2011 a răspuns:

Da eu chiar cred ca el este sincer si ca vrea sa infloresca ceva frumos intre voi.dar totusi niciodata sa nu ai incredere intr-un baiat, deci ar trebui sa fi si tu draguta cu el si sa va purtati ca un cuplu dar tu totusi sa nu lasi garda jos... fundita? scuze de intrebare:*

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca da.Se vede ca te si respecta. Daca nu iti este indiferent, ii poti acorda o sansa.

| nicaruaga a răspuns:

Partea in care iti zice ca nu vrea sa il inseli ca celelalte, e un mod de a te tine mai din scurt, desi o sa ti se para absurd, poate chiar foarte absurd, crede-ma ca stiu ce sa zic, e o chestie psihologica, trebuie sa recunosc cu o oarecare rusine.(poate), ca am avut multe prietene pe care le-am facut la psihic. fii atenta la el, si crede-ma ca o sa reusesti sa iti dai seama singura din ochii lui daca el chiar tine la tinewinking, noi nu avem de unde sa stim... sper ca te ajuta raspunsul meu.

| Ederuta a răspuns:

E posibil sa te placa, dar asta poti afla doar tu! tongue

| olivian_4889 a răspuns:

Pai daca e asa cum zici tu ar trebui sa ai si tu mai multa incredere in el