| IkerCasillas916 a întrebat:

Caut de mult un instrumental si l-am gasit in sfarsit. Este de la melodia *Vizante ft. Bro&Tupeu - Tablouri* dar instrumentalul gasit de mine dureaza 3:46 minute, iar melodia lor 4:07 minute.

De ce pe Youtube este instrumentalul asa scurt? Ei cum l-au facut sa dureze mai mult?

Mentionez ca am mai gasit unul dar este la fel, 3:46 minute.

****SCUZATI CATEGORIA dar am nevoie de un raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

De ce nu editezi instrumentalul si il lungesti sau scurtezi sau ii faci ce vrei?