| harim112 a întrebat:

am compus o melodie si am gasit si un instrumental potrivit pentru ia happy dar am o intrebare inainte cand melodia si pun instrumentalul? si daca da imi dati si mie un program prin care pot uni instrumentalul cu versurile cantate de mine happy Va rog nu radeti! Dau funda happy

3 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Si eu vreau link sa vad7ascult piesa.despre ce e vorba?

| Helpmeforfree a răspuns:

Viva video.

Te felicit.
Pliz, arata-mi si mie

| harim112 explică:

Am sa va dau link-ul doar sa o termin daca am noroc o termin acuma seara :) vreau sa o fac pe acest instrumental :) https://www.youtube.com/watch?v=2P5Pk4wAXmw