| Claudiu709 a întrebat:

Uitati cum sta treaba! Eu am 13 ani si vreau sa invita o fata de 12 ani la intalnire si nu stiu ce le plac fetelor mai mult.In orasul meu am urmatoarele locuri pentru intalniri:
a-la restaurant
b-la pizza
c-la plimbare in parc
d-la cofetarie si inghetata
Unde i-ar placea unei fete de 12 ani sa mearga la intalnire? FUNDA celui care imi spune unde ar fi mai bine!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei sa fii mai inteligent si sa nu porfite fetele de tine cand iesi cu ele nu e obligatoriu sa le inviti ci deodata tu poti spune ca vrei sa mananci ceva iti cumperi o pozza de exemplu si o intrebi daca vrea si ea dar ii dai o felie sau 2 de la tine nu iti irosi banii tai ca daca aflii ca e o materialista o sa iti para rau ca ai invitato, alta varianta e ca sa te invite ea la inceput si data viitoare o inviti tu sau platiti fiecare ce cumparati.

greece12
| greece12 a răspuns:

Cofetarie si inghetata,clar! Pe urma,plimbare in parc, cu promisiunea ca, data viitoare mergeti la pizza.Se va simti ca o regina! Hai,bafta maxima! Si,nu uita sa ai o floare in mana, o floare care nu inteapa si care miroase frumos, nu un buchet!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Buna. Eu am 12 ani si imi plac foarte mult plimbarile in parc si la pizza. Acum depinde de gusturile ei. Intreab-o si ai sa vezi. Mult succes.

| Annalina99 a răspuns:

Eu zic...ca ai putea sa o inviti la plimbare si o poti duce in parc si la o cofetarie.mie mi-ar placea [am 14 ani] da`r o poti duce si intr-un clublaughing

| auroraa a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine la pizza sau la cofetarie, la restaurant cred ca e prea devreme, iar in parc e banal si nu cred sa o impresioneze, esti bravo! mult succes, pe mine la 12 ani m-a invitat un baiat la pizza si mi-a placut happy sper ca nu va refuza si vei avea o intalnire frumoasa

| FallingRain a răspuns:

La restaurant mai bine nu, pentru ca va crede ca este ceva mult prea oficial, sa-i zic asa, si va crede ca este un fel de intalnire din aceea la care sa te astepti sa fii ceruta in casatorie. Daca o inviti la cofetarie si inghetata, nu ar fi o idee prea buna, pentru ca in general fetele nu prefera astfel de locuri. Daca o inviti la o plimbare in parc, este posibil sa nu aveti cum sa vorbiti mai deloc, pentru ca este un loc unde te poti intalni cu multi care pot sa va ocupe timpul. Cel mai bine ar fi la pizza, pentru ca este un loc destul de elegant si, de asemenea, acolo se pot comanda mult mai mult decat pizza, iar fetele in general sunt amatoare de mancaruri si bauturi pe care in general nu au voie sa le consume. Insa de preferat ar fi un loc ca si KFC (daca aveti, ca nu ai specificat in ce oras), fara McDonald's daca este posibil, sau alt restaurant, dar mai pentru tineri. Succes!

| Maya_8462 a răspuns:

Cel mai bine pentru varsta ta ar fi la plimbare in parc si la inghetata.

Cel mai bine ar fi sa o inviti mai intai in parck apoi sa mergeti la o inghetata.love struck Succes!

Fundita?

| theROOcKsTArr a răspuns:

Pai in primul rand te aranjezi, te dai cu parfum, te imbraci cu cele mai frumoase haine pe care lea ai si apoi poti sa o inviti pentru inceput la o plimabare in parc sau poate la un suc. Numai bine!

| 4827 a răspuns:

In parc

| Alessandra_6898 a răspuns:

Exact Annalina-mai bine o duci undeva la plimbare, intr'o zi calduroasa.Noua,fetelor ne plac florile, ciocolata si tot ce frumos...bye si succeshappy.

| Juliii a răspuns:

Heibig hug
Eu sincer as alege la plimbare in parc.Ce poate fi mai placut decat sa mergi cu persoana iubita admirand lucruri frumoase.
Sau daca vremea e capricioasa as alege la cofetarie.Dar fara ingheatata(prea multe dulciuri)laughing
Deci alege ceva care sa iti placa tie!:*
Baftasmug
Dupa ce iesi cu fata poti posta aici ce ati facutlaughinghappy
:*

| Gabii_Gabii_1999 a răspuns:

Pai mie imi plac plimbarile acelea in parc si pizza... Ce ai zice daca mergeti pe o banca in parc si comandati pizza acolo?!

| Gabii_Gabii_1999 a răspuns:

Pai mie imi plac plimbarile acelea in parc si pizza... Ce ai zice daca mergeti pe o banca in parc si comandati pizza acolo?! Funda?