| mihai22222 a întrebat:

Mai fetelor ia imaginativa voi ce v-ati dori voi de la un baiat sau ce ati dori de la prima intalnire o plimbare prin parc sau la un suc

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- sa imi vorbeasca frumos, sa ma asculte
- sa nu fie hiperpoliticos, ca si cand tine un asteroid in brate si e gata sa-l scape pe mine
- sa nu faca glume „nasty" sau sa isi permita prea multe flirturi pe fata daca nici nu ne cunoastem doar de cateva minute.
- sa stie sa destinda atmosfera, sa stie sa ma distreze intr-un mod mai discret, daca ma intelegi.
- sa nu vina cu replici penibile de agatat
- sa nu fie arogant daca nu ii convine ceva, macar la primele intalniri sa respectam formalitatile, apoi ne putem imprieteni si se mai accepta mici intepaturi
- daca are simtul umorului, si mai bine
- sa dovedeasca faptul ca are idei, ca gandeste
- sa nu fie prea „sensibil si iubitor" ca aia devin catelusi de apartament, cei ca ei.

Cum s-a scris mai sus: as merge mult stand de vorba cu el daca imi place tipul plimbandu-ma printr-un parc, facand poze, observatii fata de ceea ce ne apare in cale etc daca ar fi timp frumos, ca altfel e un cosmar.
Altfel merge si o terasa inchisa la un ceai cald (sau un suc macar, ceva fara alcool pentru inceput, recomand eu).

| mihai22222 explică (pentru anonim_4396):

Imi place am ramas uimit ma asteptam la mai multe

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai22222):

Ma bucur. Oricum„ eu„ cel putin„ nu ma duc cu o lista la o intalnire sa bifez. Am vorbit din observatii mai mult. Tu poti sa iti incerci norocul. big grin

| mihai22222 explică (pentru anonim_4396):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea imi imaginez in asa detalii, dar imi place sa fie distractiv, poate sa fie cu capul in nori dar simtul umorului sa-l aiba, este un must. Daca nu ma face sa rad, macar sa reusesc eu sa-l fac sa rada, unul din noi tot va face armonie. Sa fie deschis la minte si laid back.

| Blackrose101 a răspuns:

O plimbare in parc este mult mai romantica dupa parerea mea decat un suc.Respectivul ar trebui sa fie inteligent, cu manierele acasa si amuzant ca sa destinda atmosfera.

| mihai22222 explică (pentru Blackrose101):

Dar ce ati zice si de o plimbare intr-un parc national

| toghaphyboom a răspuns:

Pai. in primul rand (mie) mi-ar placea sa fie un tip inteligent, iar daca nu e, macar sa se ambitioneze sa incerce.

Mie mi-ar placea sa merg la o plimbare in parc (vara) si la o pizza sau un suc iarna.

Daca fata e mai baietoasa du-o la o pizza cu suc, dar daca e mai. fitoasa, sa zic asa la un restaurant d-asta romantic.

Per-total, tu trebuie sa fii politicos si sa te comporti exemplar. Succes big grin