| unsimplubaiat123 a întrebat:

Ce parere aveti despre anal? Daca vreti puteti sa imi spuneti si experientele voastre cu acest tip de sex pentru ca mi-ar fi de mare folos

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

SEX ANAL nu se practica/intretine pur si simplu asa intr-o joaca, asa cum considera majoritatea celor neavizati deoarece necesita o anumita pregatire minutioasa, care practic este destul de greu de realizat. Din acest motiv NU este recomandat ca sexul anal sa se intretina doar asa... "pe fuga". Trebuie sa recunoastem vrem nu vrem, ca anusul nu este o zona a corpului pe care femeile nu prea isi doresc sa le fie ''explorata'' de partenerii lor de sex, chiar si atunci cand este vorba sa o faca impreuna cu partenerul sau. Mai ales dupa eforturile numeroase pe care le fac pentru a fi frumoase, ingrijite si pentru a mirosi frumos. Iar sexul anal poate sa distruga foarte usor aceasta imagine! Totusi, pentru asta exista dusul anal (clisma) cu ajutorul caruia se goleste colonul de fecale cu scopul de a igieniza si a crea locul in care sa patrunda penisul. Este recomandat sa fie efectiuata clisma inaintea unei partide de sex anal, pentru a evita situatiile neplacute cum ar fi manjirea penisului cu fecale.Ca sa nu se produca o asemenea intamplare/situatie jenanta si pentru a beneficia de un sex anal de calitate este nevoie in primul rand sa-ti faci clisma pentru golirea si igienizarea colonului.
De asemenea este nevoie sa folosesti lubrefianti de calitate deoarece anusul si colonul nu produc secretii lubrefiante precum vaginul si fara lubrefiere sexul va fi intotdeauna foarte dureros.In cazul in care partenerul are un penis viguros, si nu foloseste prezervativul, atunci fara o lubrefiere adecvata si in urma unei penetrari mai in "forta" risti sa ti se produca/apara fisuri anale, foarte dureroase, care se pot infecta foarte usor si se vindeca foarte greu. Din acest motiv, practicarea sexului anal in mod constant necesita multa pregatire si cateva materiale strict necesare cum ar fi; un irigator, solutii speciale folosite pentru spalarea colonului, lubrefianti, prezervative, etc. Insa daca este vorba doar de un sex anal simplu intretinut cu rol de satisfacere a unei fantezii sexuale se poate si fara o pregatire adecvata insa riscul de a se manji cu fecale madularul partenerului nu se poate exclude, intotdeauna va exista o asemenea posibilitate deloc placuta, dorita. Sanatate!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu m-a impresionat, imi place doar tunelul proaspat intretinut la ele

| Sofer a răspuns:

Nu am făcut. Îmi place mai mult normal ca e cald în tunelul ei.

| Seba2013 a răspuns:

Il a-b-n-e-g, pentru ca caut sfintenia si Regatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi placut.

| AllexXtreme a răspuns:

Am bulit in cur dar miroasea penisul a ****... Nu face asta iti spun de acum.

| MValentin a răspuns (pentru AllexXtreme):

Dupa cum ai scris si exprimat imi dau seama ca nu ai pus in viata ta mana pe o fata

| StancuTomita43 a răspuns:

Daca este facut intr- un golf 4 ramane însărcimamă

| kinkylady a răspuns:

Incearca si vei gasi singur raspunsul. Si va fi unul cel putin satisfacator.
Take care

| lsn a răspuns:

Orice gaura e o gaura