| snak115 a întrebat:

.. ce parere aveti despre fata Mariela? E redusa mintal sau are chef de misto?

Răspuns Câştigător
| Dutzulescu a răspuns:

Mariela reuseste sa transforme un site decent intr-o toaleta publica.

18 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu ştiu despre ce user vorbeşti. Cunosc doar persoanele care persistă în prostie de vreo 2-3 luni. Elasexygagica şi nu ştiu ce littletweety.

pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Eu cred ca putin din fiecarestraight face
Dar merg pe varianta:prea mult timp liberwinking

| Rayyy a răspuns:

Amandoua!

| anaid a răspuns:

Face misto de fraierii care pun botul.thinking

| sasha a răspuns:

Despre poza de la profilul ei am o parere foarte bunawinkinghappy

| Ana a răspuns:

Nu stie cum sa se faca remarcata

| amanda33 a răspuns:

Amandoua! Cred ca mai mult primul. Si mai cred ca nu are ce face! Eu propun sa punem mana de la mana si sa ii luam un vibrator. Ups dar cred ca se va rani cu el si isi va scoate un ochi oh go on

| Atotstiutorul a răspuns:

Mie imi place de ea. ma amuza de fiecare data cand citesc intrebarile ei

| snak115 explică:

Nu m-am plans nici cand mi-ai dat limbi in c*r _)_

| vampirika a răspuns:

Da pe tine ce te **** la ea?
Te oftici ca nu ai tu fetisurile alea cu ea nu? Sau ca nu esti prietenul eioh go on
Vai de voi!
Fiecare se exprima cum vrea si spune ce vrea si blah blah.

Răspuns utilizator avertizat
| DeadAngel a răspuns:

Da ambele si nare ce face ca timpu... a! asta dupa ce face s*x ca prietenul eirolling on the floor ca in restthinking

| CPR a răspuns:

E redusa mintal si obsedata sexual
(hai ca am facut si o rima pe seama ei laughing )

| capisci a răspuns:

E cel mai tare troller de aici, avand in vedere cata lume ia intrebarile in serios laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele...cica ti-a facut blow job...pffff cred ca nici la ala nu se pricepe tuta satului laughing