| luminita_8938 a întrebat:

Ce parere aveti despre duduia asta Mariela care pune numai intrebari penibile credeti ca face misto de noi sau chiar e atat de "inocenta"? Uitati aici : http://www.TPU.ro/......ediat-dupa aia-m-am-spalat-foarte-foarte-bine-cu-detergent-si-alte- solutii-de-curatat-se/

10 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna sti cum e cand vezi omul prost il lasi in prostia lui
EU NU AM NICI O PARERE PT K NU MA INTERESEAZA
mi se pare ca pune intrebari la misto dar na poate chiar a facut asta cine o stielaughing

| oz a răspuns:

Mie imi place de ea, e comica happy

| Atotstiutorul a răspuns:

E foarte amuzanta, multumesc luminita sau mariela (banuiesc ca e aceeasi persoana) iti multumesc ca ai atras atentia asupa ei, acum cand intru pe TPU o sa ma uit si la ce intrebari a mai pus pe site.

| Unique a răspuns:

Stii ce? Voi oamenii astia, nu v-ati saturat sa va luati de viata si de intrebarile altora? Nu vi se pare un gest penibil? Lipsit de caracter? Ce treaba ai tu cu ea? Eu nu inteleg un lucru! Ai ceva cu ea? De ce o jignesti? Te crezi mai buna ca ea? Whatever, i don"t think so! Stii ceva? Vezi-ti de viata ta fata si nu te mai lua de altii, m-am saturat de oameni ca tine

| cristiano9 a răspuns:

Detergentlaughing)

| aliyna a răspuns:

Presupun ca nu e atat de "inocenta"pe cat vrea sa para, posibil ca se plictiseste si are chef de misotouri, nu intelege care e, de fapt, rostul acestui site si vrea sa se dea interesanta.Eu una nu mai raspund la astfel de intrebari puse in bataie de joc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spala cu detergent sa killereasca spermatozoiziilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o cretina, vai de capu` ei, ea crede ca e mai interesanta daca pune intrebarile alea nu intelege ca lumea rade de Ea nu cu EA laughing da ce sa ii ceri nu vezi ca nici macar nu stie ce inseamna duduie laughing

| Vov4ik a răspuns:

Detergentul e la putere--ha ha ha ha!@1@!
Ea prin acest mod vrea sa atraga toata atentia asupra ei si bine a zis acel filozof anonim ca,, ea crede ca e mai interesanta daca pune intrebarile alea nu intelege ca lumea rade de Ea nu cu EA laughing''. Prostie omeneasca am in vedere despre intrebarile Marielei.