| mitu86 a întrebat:

E o fata pe TPU pe nume MARIELA... ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| fLutu17 a răspuns:

Rupta'n cur si plina de prafff! big grin

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E o persoana care pune intrebari.

Iar facem cartel de judecata?!

| Razvan a răspuns:

Un user ca toti ceilaltioh go on
N-ai cum sa nu faci canterica la intrebarile.Nu te lasa degetele sa nu facioh go on

| sasha a răspuns:

Sincer sa fiu as petrece cateva minute cu ea in dormitot sau ma rog ori unde doreste ea.arata traznet iar legat de intrebarile ei ...fiecare cu ce-l doare. sunt curios unde se ascunde? sper ca prin Romaniawinking

| Hombre a răspuns:

XXX O tipa pioasa, credincioasa in cele sfinte...doar cu vorba.

| GuessWho_8607 a răspuns:

La ce intrebari pune... ori vorbesti cu ea, ori cu un copac.
Pai cand vezi ca intreaba daca o mentosana poate avea acelasi efect ca pastilele anticonceptionale.
Tu ce parere ai despre ea?
Mai era unu Maryo.astia doi s-ar potrivi de minune. Casa de piatra copii!

| Miha a răspuns:

Cred ca e de asta pusa pe caterincawinking

| DorelSudoru a răspuns:

laughing are simtul umorului fata laughing sau poate le pune sa va vada pe uni cum va agitati laughing dai un pm daca vrei sa vb cu ea laughing

| dydyyyy a răspuns:

Ma nu e frumos sa vorbim pe altii dar fata asta depaseste limita de prostie...ma mir cum o mai rabda pamantu'straight face

| Abcdefg123 a răspuns:

Mariela la ce intrebari pui ori esti proasta de`abinelea.
ori esti pusa pe caterinca happy, si tind sa cred ca e prima varianta.
Si da! este o jignire ce`ti spun :p, dar si tu jignesti cu asemenea intrebari straight face.

| Hannibal_8732 a răspuns:

De 3 ori prosta si de 3 ori curva

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariela ciocanela? ce stie sa faca?

| Ingerul00 a răspuns:

Eu sunt superba, iata parerea mea

| HorrorEverywhere a răspuns:

Ba ca si intrebari ("sa ma masturbez cu burghiul?") nu e vreo impresonanta da merita sa intrebe! eu tin cu ea! Bv tie Mariela! iti dau fundita daca imi spui cum fiindca sunt noua pe TPU! Bye bye love struck

| Nycholas a răspuns:

O fata de treaba cred eu. si frumoasa.hee hee...Si o astept si cu alte intrebari:*