| an0nymus a întrebat:

cei care aveti cablu tv prin digi va apare imagini de proasta calitate? gen incetosat si uneori cu alb negru? si la lista cu, canale apare la fel.Am sters antena dar se vede la fel, am scos si cartela si nimic nu s-a schimbat.as vrea sa stiu daca aveti si voi la fel? e de la mine sau de la ei? mentionez ca aici a nins mult dar totusi la 10 case distanta se vede bine...

Răspuns Câştigător
| Bitter a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si sigur nu e de la mine.E semnalul prost.

1 răspuns:
| denylov3 a răspuns:

La mine e ok. si aici a nins mult