| Alex2526 a întrebat:

cine imi spune si mie alta metoda de masturbare in afara de cea clasica. sunt baiat

Răspuns Câştigător
| Asuganni a răspuns:

Hei buna, nu prea ma interseaza cati ani ai dar cred ca ai destui sa pui o intrebare de asta. Poti sa iti strangi bani si sa iti cumperi diferite jucarii sexuale : 1 pompa pentru penis : https://www.google.ro/......ps?/search
2 Papusa gonflabila : https://www.google.ro/......ps?/search
3 prelungitor penis : https://www.google.ro/......ps?/search 4 Fleshlight ( este vreo 250 - 300 de lei) daca esti mic si nu te lasa părinții sau daca îți este rusine de ei poti comanda de pe net, sau îți poti face o iubita daca ai 14 -15 ani sau mai mult (o sa te ajute) iti petreci timp cu ea si mai uiti de ideea asta, si daca va intelegeti poate faceti dragoste*. Daca nu vrei o iubita sau esti mic (iar) poti sa te intorci iar la prima varianta a ta cea (classica) sincer cred ca si aia este buna decat deloc. Iti pot da un sfat, incearca sa te abtii un timp si inceaca dupa sa vezi ca o sa fie mult mult mai bine. bafta! P.S. Dai funda? Asa ai spus!

12 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Daca ai calorifer din ala vechi, bagati-o intre elemente.

| Uxellodunon a răspuns:

Less is more

| Shimozukushiki a răspuns:

Îți poți cumpăra diferite jucării, sau poți încerca să te freci de anumite lucruri din casă, ex: pat, covor, pătură, sticlă, etc.

| TheWisest a răspuns:

Schimbi mana....cu a altcuiva

| Neymar_Nicu_1999 a răspuns:

Poți sa te freci de pat cum fac eu

| AleeezSilviu a răspuns (pentru Neymar_Nicu_1999):

Cati ani ai?

| Neymar_Nicu_1999 a răspuns (pentru AleeezSilviu):

Aproape 14

| AleeezSilviu a răspuns (pentru Neymar_Nicu_1999):

Bine!
Doar am intrebat!

| Username123123 a răspuns:

Freaca-te cu p**la de un pom sau gard.