| Tyna5555 a întrebat:

Credeti ca e nevoie de un test de sarcina daca am avut o menstruatie mai scurta, flux mai redus decat de obicei, dar sangerare rosu aprins? In jurul zilei de ovulatie pentru cateva secunde, maxim 2 min, am facut sex fara prezervativ, dar folosesc AC din iulie. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poti sa faci un test de sarcina al carui scop si rost ar fie pur si simplu cel de a ajunge sa obtii deplina liniste sufleteasca
. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca testul ar putea arata pozitiv, atata vreme cat folosesti antcionceptioanle din iulie.
Fluxul sanguin scazut nu este un motiv sa crezi ca esti insarcinata, fiindca feiacre femeie are asemenea fluctuatii sanguine, iar in cazul tau, chiar nu exista nici un motiv sa te gandesti al sarcina, pentru ca iei anticonceptionale de cateva luni bune.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa incerci sa faci happy

| Sofer a răspuns:

Nu e nevoie.