| GabrielGL a întrebat:

credeti ca se mai gasesc baieti sau fete sincere sinceri si care stiu ce vor de la o relatie care e parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

"Mulți bărbați se lasă păcăliți de corpuri sexy și un chip frumos și uită că au acasă un suflet care îi iubesc sincer..."

Ei s-au pacalit mai demult de fapt, acum doar incearca sa dreaga busuiocul. Ca de aia n-au acasa un corp sexy si un chip frumos care sa ii iubeasca...

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da.

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Pari dezamagit sentimental...
Exita dar uneori aparentele mai insala.

| RAY a răspuns:

Eu de unde sa stiu daca exista sau nu exista, nu sunt dumnezeu, o fi, cine stie, exista de toate in lumea asta, eu personal nu cred in basme de astea dar na multa bafta

| WaterDrop a răspuns:

Da, cele carora li se inroseste fata atunci cand le apesi pe nasuc.Desi poate fi greu sa-ti dai seama in ziua de azi, pentru ca suntem in razboi si poarta toate camuflaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt. Nu e vina nimanui ca tu nu dai peste asa ceva.

| Raniaa a răspuns:

Normal ca se mai gasesc.

| cyupaku a răspuns:

Sigur ca se gasesc.tu undecauti?

| FlappyXXX a răspuns:

Există, dar în ziua de azi la câtă depravare este, sinceritatea si fidelitatea o gasesti cam rar...
Mulți bărbați se lasă păcăliți de corpuri sexy și un chip frumos și uită că au acasă un suflet care îi iubesc sincer... apoi din cauza asta se distrug iubirile sincere, sau mă rog, sincere doar din partea unuia dintre parteneri.
Lafel e și cu femeile, nu mai sunt timpurile dinainte. Și ele se lasă păcălite în general de puterea banului și de cele mai multe ori putem vedea fete de 20 de ani care atunci când ar trebui să își înceapă viața, să fie cu un bărbat aproximativ cât ea, să își creeze o familie și copii, se irosesc pe moși de 60 de ani, că o ține moșu pe bani, că pe altceva nu mai poate.
Păcat, mare păcat...
Deci din acest motiv v-aș ruga pe toți cei care v-ați găsit sau vă ve-ți găsi o persoană sinceră care să vă dovedească că este de încredere și că vă iubește sincer și îți dorește o familie fericită chiar dacă nu-s prea mulți bani, atunci prețuiți acea persoană, nu vă bateți joc, pentru că regretele nu vor întârzia să apară.
Omul are nevoie de bani doar atât cât să își permită un mod de viață normal și tot ce are nevoie în casă.

| Holiday a răspuns (pentru FlappyXXX):

"Mulți bărbați se lasă păcăliți de corpuri sexy și un chip frumos și uită că au acasă un suflet care îi iubesc sincer..."

Ei s-au pacalit mai demult de fapt, acum doar incearca sa dreaga busuiocul. Ca de aia n-au acasa un corp sexy si un chip frumos care sa ii iubeasca...

| alex055 a răspuns:

Tot timpul crezi despre o fata ca e cuminte si d-astea, pentru ca asa pare si dupa auzi lucruri laughing... dar eu cred ca se mai gasesc si fete sincere

| LaurCuProbleme a răspuns:

Eu fac parte din acele persoane care le-ai inclus!