| Popescu1Andrei2 a întrebat:

cu ce as putea sa ma epilez in zona penisului si pe testicule?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Exact cum a zis si corbulalbrosu, cu foarfeca sau cu masina de tuns e cel mai bine. Folosind alte metode, risti sa te iriti, iar o iritatie in zona aia nu e chiar placuta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand crema epilatoare, sunt prea multe cazuri de arsuri si iritatii ca sa-ti nenorcesti organele reproductive. Incearca cu lama de ras peste tot, ori pe pubis se poate epilare cu ceara calda.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea folosi o forfecuta sau un aparat de tuns barba (trimmer) electric.

| DumitruS a răspuns:

Salut. Eu folosesc crema epilatoare de la farmec si functioneaza foarte ok. Atentie insa, sa n-o lasi mai mult decat scrie pe tub fiindca exista riscul sa te arzi in zona si sa ai usturimi. Daca respecti instructiunile esti safe.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Fredi69 a răspuns:

Cu drujba

| RazvyEnglezu a răspuns:

Iei un arici si pui sarpele pe el. Cea mai buna metoda babeasca.

| LucasWiliams a răspuns:

Cu crema depilatoare si doar in zona penisului cu masina de tuns sau cu lama(nu recomand)