| Popescu1Andrei2 a întrebat:

Cu ce m-as putea epila in zona penisilui si pe testicule? Dau fundita.

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu aparat epilator electric.

| Akihito a răspuns:

Am folosit si lama si aparatul de ras electric, recomanca aparatul de ras electric happy

| K0sti a răspuns:

Cu penseta... daca ai rabdare!

| Clorox a răspuns:

Incearca o crema depilatoare, nu d'aia farmec laughing
Ia-ti ceva mai scump si o sa ai 'outele' mai fine decat fundul uni bebelus laughing

| Popescu1Andrei2 explică (pentru Clorox):

laughing am auzit ca nu ii buna crema depilatoare mai ales in partea aia big grin

| Clorox a răspuns (pentru Popescu1Andrei2):

Nu are nimic! Well, personal, nu am nimic...
Dar poti sa incerci si cu un aparat de raswinking

| octav005 a răspuns:

Cu diluant, s-au benzina si sa i dai foc.

| jon987654321 a răspuns:

Lol,incearca cu smoala o intinzi frumos cu o pensula pe coitze si tragi si ramai fara...par.

| Sorryeees a răspuns:

Cu bigul...

| Tavi466 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun, eu personal de.5 ani incoace folosesc o lama de ras si spuma (evident ca nu e aceeasi lama de ras de 5 ani incoace, si evident ca nu folosesc acea lama decat pentru acea zona a corpului.)Multa lume nu ti-ar sugera dar eu iti sugerez sa folosesti putin aftershave dupa ce te epilezi in acea zona.te va pisca 3-4 secunde probabil dar stii macar ca nu se irita si ca nu te va mai pisca urmatoarele zile.

| Florentinabobota a răspuns:

Cu masina de tuns, asa facea si iubitul meu! funda?