| Adellin a întrebat:

Cum as putea sa ma rad/epilez/sau orice altceva pe testicule? Cu lama in niciun caz, cu aparatul de tuns nici atat. Cum as putea sa scap de parul de pe testicule? E destul de deranjant, in alta parte nu mai am decat pe testicule.

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Crema depilatoare.Lama e aiurea ca te poti taia -si in zona aceea nu e de joaca. Trebuie sa intelegi ca daca te razi -Data viitoare va creste si mai mare si se va extinde.Ai grija sa nu iti creasca si pe Penis! Poti sa te tunzi -astfel eviti sa te iriti, tai sau alte pocinoage.Dar raman la crema!

| HaHaGirl a răspuns:

Cel mai bine incearca la salon epilat inghinal ...la mine asta e solutia pe picioare subrat pensat tot tot la salon nu stiu daca la voi merge eu iti zic ca fata deci ..nush acum pss se face absolut tot cu ceara deci daca crezi ca nu rezisti..nush atunci

| trance04 a răspuns:

Foloseste un bic, eu cu el ma epilez dar problema este k ma irit

| AnneღU a răspuns:

Crede-ma, daca nu vrei sa fie vorba de lamee laughing foloseste o crema depilatoare! E cea mai eficienta, :*

| CristinaMariaGG a răspuns:

Incearca o crema depilatoare sau du-te la un salon :*

| loorentzoo a răspuns:

In primul rand nu cred ca ai rezista la epilat de curios daca ai par pe burta sau piept de si nu cred din moment ce pui asemenea intreabri, incearca sa te faci cu ceara sa vezi cum e acolo si gandeste te ca in zona cealalta pielea este de 1000x mai sensibila, deci cea mai buna varianta ramanea crema depilatoare, dar speciala sau cel mai simplu si ce folosesc toti barbati in proportie de 99, 99999999999 % lama de ras de unica folosinta cunoscuta ca si big, nu ai cum sa te tai e imposibil, este rapid si eficient crede ma

| i0oOoOo0 a răspuns:

Mai multe femei raspund decat barbati happy

| Cristian200413 a răspuns:

Te iei cu forfecuta lol