| AestheticPerf a întrebat:

Cum ar trebui sa folosesc emoticoanele cand vorbesc cu o fata in text? Ca nu vreau nici sa fiu previzibil, sa o tin asa in suspans, sa vrea sa vorbeascz cu mine, va rog frumos sa ma ajutati, niste sfaturi legate de cum sa folosesc emoticoanele, niste exemple poate, etc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Sensity a răspuns:

Eu ca fata prefer ca emoji-urile sa fie amuzante si sa se potriveasca cu continutul textului. Fetelor le plac emoticoanele si e bine sa le folosesti cat mai des, dar nu e bine nici sa faci spam. Emoticoanele nu vor trezi interesul nimanui, ci doar subiectele abordate si personalitatea ta. Daca vrei sa vorbeasca cu tine pune-i intrebari, povesteste despre tine, fii amuzant si nu o stresa cu mesaje. Bafta! happy