| PliktisealaKillZone a întrebat:

Salut TPUhappy cum as putea impresiona o fata fara sa ii vorbesc? :X ceva gen "telepatie" prin care sa ii dea seama ca o plac :X dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Patricia96 a răspuns:

Bună!
1)priviri inocente si insistente...
Uita-te la ea, intr-un mod diferit si special.2)zambeste-i
3)mai tinete dupa ea

| PliktisealaKillZone explică (pentru Patricia96):

Eu sunt mai rusinos de fel si amuzant cand nu trebuie happy

| PliktisealaKillZone explică (pentru Patricia96):

Eu sunt genul rusinos :X si amuzant cand nu trebuie :Xhappy

| Patricia96 a răspuns (pentru PliktisealaKillZone):

Nu-i nimicbatting eyelashes
O sa-si dea seama ea ..sigur!

12 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Ii dai o palma cu toata forta ta. Stii vorba aia "palmele se dau din dragoste". Cu cat dai mai tare, cu atat o sa-si dea seama cat de mult o iubesti.

Succes. Daca vrei s-o mai dai si pe spate, da-i cu pumnul.

| AdyAdeluş a răspuns:

Dar ce, esti vrajitor, ceva?

| Albãstriţaxx a răspuns:

Uita-te in ochii ei si zambeste-i. Daca iti zambeste inapoi, inseamna ca te placewinking

| PliktisealaKillZone explică (pentru Albãstriţaxx):

Asta chiar mi s-a intamplat azihappy ma uitam in ochii ei in ochii mei si eu i-am zambit si ea mie happy dar nu stiu cum sa ii spun ca o plac intr-un fel in care sa nu par penibil straight facewinking

| Albãstriţaxx a răspuns (pentru PliktisealaKillZone):

Stai chillll... daca ea ti-a zambit, inseamna ca te simpatizeaza. Vorbiti pe facebook si spune-i.Eu asa am facut.Am vorbit pe facebook si azi seara mi-am dat seama ca el e cel mai bun prieten al meu, tot timpul vorbim.Imprieteniti-va si dupa un timp, mai intreaba-o odata, daca nu aveti aceleasi sentimente.Baftaa

| PliktisealaKillZone explică:

Asa sa faci tu la tine in mahala ok?happy

Răspuns utilizator avertizat
| PliktisealaKillZone explică:

Eu sunt tipul rusinos si amuzant atunci cand nu trebuie happy

| DanielGDA3 a răspuns:

laughing)))