| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de fete le plac baietilor? Ce v-ar putea impresiona la o fata? Daca se poate... sa raspunda numai baieti...

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

◆ Pot să răspund și eu? puppy dog eyes Mă prefac că-s băiattt.
Soo. ---> La o fată-mi place când îmi zâmbește, când rânde la glumele mele, când e atentă și grijulie cu mine. să văd că-i pasă de mine.

◆ Acum, un sfat, ca fată.
Trebuie să fi tu lângă un băiat. Nu trebuie să pretinzi că ești x sau y, doar pentru că tu crezi că așa este mai bine.

◆ Ce-i impresionează pe băieți?
Păi. atunci când fetele se îmbracă sexy și cool. Asta dă pe spate orice băiat. happy

| Rockart a răspuns:

Sunt fată, sorry. Dar nu cred că băieţilor le plac doar un anumit tip de fete. Fiecare are gusturile sale. Iar cine te place, te place aşa cum eşti, nu pentru cine pretinzi că eşti.

| Bogdanux a răspuns:

As prefera o fata....hmmmm....uhmm.....aaaaaaa.....frumoasa (in ambele sensuri), isteata, cu simtul umorului, sensibila.