| NoName234 a întrebat:

Cum as putea sa prind tupeu,eu sunt mai timid.M-am saturat:fetele ma resping, colegii rad de mine si eu nu pot sa le spun nimic.Imi place si de o fata dar ea este indragostita de alt coleg mai tupeist si mai smecher.Cum as putea sa fiu si eu asa sa pot sa concurez cu el.Va rog, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AllyutSsa a răspuns:

Buna happy
Eu iti sugerez sa nu dai importanta celor care rad de tine, nu sunt cu nimic mai buni. Toti putem sa fim "smecheri" adica nesimtiti...si tu nu ar trebui sa devii o copie a acelui baiat ci sa-i demonstrezi ca esti mai bun ca el!
Nu trebuie sa fi smecher, dar putin tupeu nu ar strica sau cateva replici ca sa-i inchizi gura happy Asta ca sa vada ca oricine poate fi asa...
Iar cu fetele...nu te inteleg. Daca spui ca toate te resping din cauza felului tau de a fi si le plac doar cei smecheri, daca te vei schimba ele vor veni la tine din interes, dar asta e alegerea ta.
Ei bine...cateodata unele schimbari nu strica happy, iar daca te vei schimba sa nu uiti niciodata de unde ai plecat happy
Bafta happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru AllyutSsa):

Dar cand au fost atrasa fetele de baietii timizi?

| lolylolypops a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Corect! Mie nu-mi plac baietii timizi!

| R3dEyE a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Cateodata mai sunt. Si eu am fost candva mai timid dar felul meu de a fi era apreciat de ele si nu aveam probleme cu fetele.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Costel decat smecher fara minte mai bine tocilar cu minte, asculta de la mine aceste gunoaie umane vor fi gunoaie mereu, trebuie sa fi cea ce esti sa lupti pentru cea ce vrei, iar tu cu fetele nu te grabi ai timp cea ce simnti e doar placere atat lasa ca trece si ea

| h3r a răspuns:

Ce ar fi să-ți bagi **** în părerile lor? Acționezi cum vrei fără să-ți mai pese de critici...ori rezultate. Dacă îți place, vorbește cu ea. Nu pierzi nimic.

| NoName234 explică (pentru h3r):

Pai si daca ma blochez si rade de mine

| h3r a răspuns (pentru NoName234):

Nu te blochezi. Ai încredere în tine.
Dacă râde e proastă și o îi dai cu praf de mers.

| Peleus a răspuns:

Baga 2 sute de vodka si 1 de cogniac si dupa razi tu de colegi si respingi tu fetele.