| Alex2526 a întrebat:

cum imi mai pot marii macar 2-3 cm penisul il am foarte mic as vrea niste metode pe care pot sa le fac acasa naturale

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chemi vreo 2-3 vecini si impreuna trageti de el

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunile penisului atat ca si lungime cat si grosime NU se pot modifica prin procedee medicale sau empirice, la fel cum NU se poate modifica nici lungimea mainilor, a picioarelor sau a inaltimii tale. Marimea tuturor organelor existente in exteriorul cat si in interiorul corpul nostru, sunt stabilite GENETIC prin codul informatic transmis de catre parinti. Trist dar adevarat, va trebui sa te obisnuiesti si sa te multumesti cu ceea ce te-a inzestrat natura. Sanatate!

| Necunoscut112 a răspuns:

Din păcate nu există astfel de metode să dea rezultate.

| Aimwork a răspuns:

Din pacate nu exista decat operatii pentru asa ceva!
Nici un medicament nu e dovedit sa functioneze.
Iar cateva plante celebre te ajuta doar la potenta nu la marime!