| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti niste metode naturale de crestere in inaltime mersi :X

7 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Inotul!
este o metoda placuta si usoara!
dar trebuie mers cu regularitate la bazin!
mai poti practca un sport, handbal, bascket
toate te vor ajuta sa mai cresti cativa centimetri, dar in timp!

| kitty_8919 a răspuns:

Inotul si bascethul.

| Delisha a răspuns:

Poate pare stupid, insa e dovedit(cunosc cateva persoane):fa intinderi la o bara, spalier.Agata-te si stai intins/a cat poti. Fa asta zilnic mai mult timp si coloana vetebrala fiind elastica se va intinde si o data cu ea te vei inalta.Acum depinde si de varsta. Daca ai peste 18 ani, nu prea mai are efect.

| alexandru14 a răspuns:

Mama mi-a spus sa beau lapte, sa mananc sanatos(branzeturi, salate, fructe, legume, mancare de casa...), sa dorm regulat, sa stau cu sirea spinarii dreapta si sa practic un sport(inot, baschet etc.) [winking ]

| LaR1sA a răspuns:

Metodele sunt valabile si daca am 17 ani? Mai cresc sau...raman asa? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa baschet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baschet, sa te hranesti cum trebuie si sa te odihnestihappy