| Fiona35 a întrebat:

Salut cum as putea sa-mi repar parul prin metode naturale (pregatite acasa) pentru varfuri despicate?

4 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Pai in primul rand, eu zic sa te tunzi un pic, ca sa scapi de acele varfuri, si apoi sa iti aplici metodele naturale.

| Denisuca21 a răspuns:

Foloseste masti naturale din ulei de ricin,miere,galbenus de ou si alte uleiuri! siii, da, tunde acele varfuri inestetice pentru a avea rezultate, pentru ca daca nu le tunzi, el se va despica in continuare din ce in ce mai sus!

| Fiona35 explică:

Mersi, dar unde se gaseste uleiul de argan (in farmaci?) si cat costa?

| Nicolae_Elena_1981 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema si in primul rand tunde putin varfurile apoi aplica ulei de argan doar pe varfuri, este foarte bun, stai cu capul plecat si aplici doar pe varfuri nu si la radacini. Uleiul de argan eu il folosesc ca si crema de noapte este senzational isi merita fiecare banut.Eu l-am luat de pe net de la www.cosulbio.ro.Sper sa te ajute.