| blojvlad a întrebat:

cum pot sa îmi fac o prietena daca sunt foarte timid? Va rog ajutatima

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Atunci cand vei intalni o fata, pentru care vei simti ceva cu adevarat, vei sti cum sa reactionezi. Un fel de impuls pe moment. Cand vrei sa vorbesti cu fetele, fa-ti pur si simplu curaj, infrunta-ti ''frica'', nu te mananca nimeni. Doar e mai bine sa te refuze o fata, dar sa fii multumit ca ai incercat, decat sa stai ca un fraier, sa pierzi orice moment oportun, si sa stai toata viata sa te gansedti ''cum ar fi fost daca ii spuneam fetei aceleia ce simt?''.In viata, cine nu incearca, pierde sigur. Bafta! happy

| DAnc3 a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Daca nu stie sa vorbeasca cu fetele degeaba isi infrunta "frica".

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Fi mai barbatos, dai pe ea si ia-o cu tupeu.

Răspuns utilizator avertizat
| Sfatosul2012 a răspuns:

Da e greu da vindecat. Dar trebuie sa te fortezi si sa ti impui ca sa vorbesti cu fetele care iti plac.

Răspuns utilizator avertizat