| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Cum poti vorbii cu o fata pe Facebook si sa o faci sa te placa?

Răspuns Câştigător
| DarthRevan a răspuns:

Baaa..am incercat si eu asta, nu merge, fetele pe facebook sunt extrem de false si plictisite. Pana si cele de 19 care ies mai mult in cluburi nahh, cu ales vorbesti mai lejer.Dar cu fetele de 16, 17 e clar ca nu o sa mearga. Sunt fitoase si copilarose. Rar, iti spun sincer mate, e aproape imposibil sa faci asta. O fata poate spune ce vrea ea pe facebook, insa am iesit in realitate cu ele, dar ce crezi ca se poate intampla cand iesi cu o fata de pe facebook? nu vorbeste, cel mai frumos lucru.
1.Ori e timida, si nu stie ce sa zica, ca e prostuta si copila
2.Ori e falsa, cu doua fete.

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pot sa te ajut cu una din probleme. aia cum poti vorbi cu o fata pe facebook.
pasul 1 - se ia fata
pasul 2 - se vorbeste cu ea.

| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Tocmai d-asta v-am întrebat pe voi, cu fetele de 16-17 ani e imposibil sa vorbesti fără sa te fi văzut măcar o data in viata lor, e foarte greu

| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Si tu n-ai ocupatie, vad