| valiboricean a întrebat:

SAlut TPU cum vezi la baiat daca e virgin? curizitate!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu "vezi",nu ai cum.
Doar din comportamentul lui, pus in fata faptului in sine ai putea sa intelegi.
Sau daca are dispozitia sa-ti raspunda sincer, la intrebarea directa daca e virgin sau nu.
Nu stiu, insa, ce importanta ar putea avea!

| Ycu a răspuns (pentru greece12):

Si la femeie este greu, nu numai la barbat, adica daca are himenul elastic la fel de imposibil ca la barbat happy.

| greece12 a răspuns (pentru Ycu):

Pentru o persoana nespecializata, e aproape imposibil, desi joaca un rol important si experienta.

| Ycu a răspuns (pentru greece12):

Total de acord.

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Comportament si alea alea, de ce nu vorbesti pe romaneste? Iti poti da seama doar atunci cand faceti sex

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o dovada vizibila ca un barbat e virgin. Tine cont ca 60% din barbati traiesc cu frenul integru toata viata.

| VadTot a răspuns (pentru Brigaela):

Si tu crezi ca Respectivul ori respectiva care a pus aceasta intrebare stie cei acela un Fren?laughing)

| Brigaela a răspuns (pentru VadTot):

Gaseste in DEX

| Voidwithin a răspuns:

Na-i cum.

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Controleaza-l rolling on the floor

| GeorgyGirl a răspuns:

Parerea mea este ca daca faci sex cu el iti poti da seama mai repede pentru ca se va termina foarte repede si il va durea si si el va sangera din cate stiu eu sau cel mai bine intreaba si poate iti va spune de ce nu?

| SyndicateX a răspuns:

Nu ai cum sa vezi, doar daca iti spune el.

| Bijutierul1 a răspuns:

Virginii nu au "ata" rupta."Ata" in termeni populari reprezinta bucatina de piele care leaga "glandul" de "preput" si se afla pe partea din spate a penixului, tu poti sa vevi daca un penix este virgin abia cand retractezi preputul si il apesi spre baza penixului iar daca glandul(capul) se deformeaza in directia de apasare spre baza penixului probabil va este virgin.In rest un virgin il vezi dupa comportament daca nu iti dai seama acum iti vei da seama mai tarziu cand vei avea experienta happy

| WgStefan a răspuns:

Intreaba-l, dar la baieti nu prea ai cum sa vezi acest lucru.

| AlexxXxandra a răspuns:

Pai te uiti cum arata, comportamentul cu ceilalti, relatia sociala sau il intrebi direct!

| valiboricean explică:

Mersi eram foarte curios happy