| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat care am aflat ca ma place.Noi vorbim mereu pe mess si e un baiat placut si de treaba,dar nu stiu de ce, nu-si face curaj sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el.Eu vreau...dar nu stiu ce sa fac.L-as intreba...dar am mai facut asta in 2 relatii si as vrea sa ma intrebe si pe mine,macar o data, el[un baiat]laughing

Răspuns Câştigător
| zbye a răspuns:

Da-i de inteles ca-l placi si tu, dar fii putin mai subtila. Probabil baiatul acela este mai timid, daca isi da seama ca si tu il placi, probabil te va intreba daca vrei sa fii cu el. Pana si cel mai timid baiat din lumea asta ar intreba o fata pe care o place daca vrea sa fie cu el, daca stie sigur ca si ea il place! Succes.

1 răspuns:
| secretword a răspuns:

Dar te-ai gandit ca poate nu are aceesi sentinemente? de "placut" se poate place in mai multe feluri. (daca te placea ca pe o iubita eu cred ca te cerea deja nu? tongue ) sau poate nu are curaj..mai lasa putin timp si daca nu se intampla nimic, il ceri tu :p