| LoveGivesYouWings a întrebat:

ajutatina...sunt pur si simplu indragostita de un baiat care este nepasator, egoist si nesimtit.la inceput cand l-am cunoscut mi se parea perfect, dragut, frumos, de treaba, dar acum am aflat, de fapt mi-am dat seama ca este nesimtit si nepasator. el ma invatat sa sarut. sunt pur si simplu indragostita de el.nu stiu cum sa fac sa nu mai fiu. a vrut o data sa fie cu mine eu l-am refuzat deoarece nu ma desparti-sem de prea mult timp de fostul meu pr si de acea l-am refuzat + ca nu stiam ce fel de persoana e si imi era frica sa descopar. el continua sa se dea la mine dar fara a ma mai intreba daca vreau sa fiu cu el.am aflat de la cea mai buna pr a mea ca el i-a spus ei daca vor sa fie impreuna. ea bineinteles ca a refuzat stiind ca eu sunt indragostita de el.eu i-am spus lui asta pe mess prefacundu-ma nepasatoare el a zis ca asta e frate nu sa sfarsit pamantul va dati seama ca eu in momentul ala mi-am dat seama ca si cu mine a facut la fel.gen: vrea sa fie cu mine bine, daca nu iaras bine. el mi-a spus ca vrea numai eu sa-l bag in seama...eu am considerat faza asta nesimtire curata deoarece sunt fata, el fiind baiat el tr sa ma baage in seama nu eu. i-am spus asta iar el a raspuns:atunci nu cred ca o sa te mai bag in seama nici o data.adica pe mess nu in realitate.deci in sfarsit intrebare.

ce ar trebui sa fac? cum fac sa il uit? dati-va parerea am nevoie de ajutir.

dau funda :*:*:*

5 răspunsuri:
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu te merita tipul. vroia sa fie cu tine asa ca sa nu fie singur.stai calma, baieti sunt destui pe pamantul asta:*

| An0nimulFiR33NoSTRES a răspuns:

E nesimtit, lasa-l in pace dal naibii.noroc fetito

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce nesimtit

| ZüZa_1805 a răspuns:

Pur si simplu ignora-lhappy