| anonim_4396 a întrebat:

Daca dupa un refuz de genul nu te plac si nu vreau sa fiu cu tine un baiat se apropie si mai tare de o fata(o tachineaza gadila ciufuleste) dar ea desi se comporta la fel tot nu vrea o relatie va renunta acel baiat vreodata? Isi va gasi pe altcineva si nu o va mai iubi pe fata respectiva? Am nevoie va rog de cele mai serioase raspunsuri. Multimesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Robi673547 a răspuns:

Dupa un timp in care se plictiseste de fata respectiva da.
Cui ii place sa stea cu cineva fara sa obtina ceva?
Baiatul o sa renunte cand i s-a luat doar de 'joculete' si se va uita dupa alte fete intr-un timp scurt.

| anonim_4396 explică (pentru Robi673547):

Iti multumesc mult pentru raspuns!

1 răspuns: