| anonim_4396 a întrebat:

Cum este normal sa se comporte un baiat dupa un refuz? Daca se apropie si mai tare de respectiva fata dar se comporta cu ea ca 2 prieteni o mai place? Dar daca la ìnceput e putin suparat iar dupa se comporta urat cu fata respectiva cand e cu altii dar cand sunt singuri e foarte ok cu ea?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

DA, o mai place happy Cu putina rabdare sunt sanse mari sa fie impreuna happy

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

In care din cazuri o mai place? Am uitat sa mentionez ca fata din primul caz nu il place pe baiat si nu vrea sa fie cu el

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza ca i-a zis ca nu vrea sa fie cu el, da il accepta in preajma ei mai devreme sau mai tarziu va ceda happy

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

A refuzat ce, sa faca sex, un pahar de suc, o floare?