| tombraider a întrebat:

Daca exciti o fata, acesteia i se poate face rau? Adica sa aiba dureri de cap, stari de voma etc?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

DA,da,da, se poate intampla sa aiba astfel de simptome in cazul in care ai mai excitato si alta data intr-un asemenea hal si... o apuca durerile de cap ca va fi din nou lasata cu ""ochi-n soare. rolling on the floor""

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru remus1007):

Mai remus, tu ai prezervativ?

| Doub a răspuns:

Da, să chemi smurdu să stea cu voi.

| Felys a răspuns:

Nu,nu are nimic, daca ti-a zis vreuna asa e clar ca si-a batut joc de tine

| Quiin a răspuns:

Da. S-ar putea sa ii se faca rau daca o exciti prea mult si nu faceti sex. Asa ca ai grija laughing). De dureri de cap nu stiu, dar stiu de stari de voma.

| AdeeAdelyna83 a răspuns:

laughing cu stari de voma n-am auzit laughing dar dureri de cap, da ..se poate.din cauza ca o exciti si o lasi asa, fara a-i face mai multe.