| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Salut TPU,daca faci sex de la o varsta frageda, marimea penisului va inceta sa mai creasca?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca varsta e frageda, nu prea ai cu ce.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru darrio2007):

La 15-16 ani ma refer

| darrio2007 a răspuns (pentru IoanaMihaela5267):

Nu e chiar frageda dar e cam devreme pentru sex. Si penisul creste, stai linistit.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru IoanaMihaela5267):

De regula in jurul varstei de 15-16 ani organele genitale si aparatul reproducator masculin ajung la maturizarea sexuala si se termina si dezvoltarea penisului in marime, in cazurile in care baietii intra in perioada pubertatii la o varsta precoce : de 10-11 ani sau pubertatea normala la varsta de 12-13 ani.
Numai in cazul pubertatii tardive, cea instalate dupa implinirea varstei de 13-14 ani, si dezvoltarea penisului in lungime si grosime se termina dupa varsta de 16-17 ani. Multa sanatate!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Penisul creste odata cu varsta, lungimea lui este egala cu dublul varstei

| NotNamed a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Înseamnă ca tu faci frigarui cu 10 fete...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Va mai crește.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... nu are relevanta una cu alta.

Numai bine!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Paul754880338 a răspuns:

Bravo tinere! Ai adus in discutie un alt subiect fierbinte, o alta functie a organului de reproducere. Aceia de a isi controla cresterea sau descresterea in functie de numarul de partide de sex pe unitate de timp. Esti genial! Ce ecuatie propun "cunoscatorii" si ce dimensiuni ar trebui sa avem dupa un an sau 100 de partide, chiar nu vreau sa stiu! Sigur este ca pe zi ce trece ne tot indepartam de realitate.

| Lamar a răspuns:

Nu.